Hopp til innhold
Logo ikon transparent

EHiN-teamet

Klikk på bildene for å se vår kontaktinfo!

NardKontaktbilde

Nard Schreurs

Sunniva profilbilde kvadrat

Sunniva Balstad

Skribent og kompetanseansvarlig

Epost: sunniva@ehin.no

Tlf: 95890756

LinkedIn

ChrisKontaktbilde

Christian Andersen

Teknisk rådgiver

Epost: christian@ehin.no

LinkedIn

iselin-modified

Iselin Holmedal Marstrander

Forretningsutvikler politikk og samfunn

Epost: iselin@ehin.no

Tlf: 45397009

LinkedIn

CoraKontaktbilde

Cora Schreurs

Kommunikasjonsrådgiver

Epost: cora@ehin.no

LinkedIn

ElisabethKontaktbilde

Elisabeth Kras

Prosjektleder Event

Epost: elisabeth.kras@ehin.no

Tlf.: 93447935

LinkedIn

1555317444436-modified

Beate Eikaas

Prosjektleder

Epost: beate@ehin.no

Tlf.: 90124080

LinkedIn

Scroll til toppen